Gold Renovation

Ocena użytkowników:  / 8
SłabyŚwietny 

Podzielcie się z nami Waszymi spostrzeżeniami, odnośnie korzystania z wyjątkowego kremu Gold Renovation, jego zastosowania, przy jakich dolegliwościach skórnych zastosowaliście nasz krem i jakie rezultaty osiągnięto używając Gold Renovation. Mile widziane zdjęcia, przed i po... Cool

Komentarze  

 
+2 #3 Jagoda 2013-09-02 14:39
..tak dobrego kremu do tej pory nie spotkałam a w wieku średnim ;-) ma się już sporo prób za sobą POLECAM !!!!!!! :-)
Cytować
 
 
+3 #2 PUPILKA 2012-11-07 16:42
Witam!
Chciałam się podzielić informacją o kremie GOLD RENOVATION.
Razem z moją przyjaciółką stosujemy go od miesiąca na skórę szyi i twarzy. Moja skóra dotąd wiotka i z przebarwieniami zmieniła się jakbym miała znowu 25 lat.
A "worki" pod powiekami wyraźnie się zmniejszyły. Mam pytanie: słyszałam że ma być balsam do włosów z serii GOLD czy można się dowiedzieć , co to i kiedy będzie?
Cytować
 
 
+3 #1 Jarosław 2012-11-07 16:32
Na ostatnim spotkaniu pokazywałem na własnym przykładzie jak skuteczny jest GOLD renovation w przypadku tzw. plam wątrobowych. Stosowałem go przez 6 tygodni na lewej dłoni. Obecni na spotkaniu na własne oczy zobaczyli różnicę, na lewej dłoni nie było plam. Od dzisiaj smaruję obie dłonie. W ogóle kwestia przebarwień skórnych jest do ugryzienia. Nasz krem doprowadza do homeostazy skóry a za tym idą wizualne efekty. Dobra rada: warto skórę przed aplikacją kremu dokładnie umyć i wyczyścić skórę oraz dobrze rozgrzać!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież