Gold Renovation

Ocena użytkowników:  / 8
SłabyŚwietny 

Podzielcie się z nami Waszymi spostrzeżeniami, odnośnie korzystania z wyjątkowego kremu Gold Renovation, jego zastosowania, przy jakich dolegliwościach skórnych zastosowaliście nasz krem i jakie rezultaty osiągnięto używając Gold Renovation. Mile widziane zdjęcia, przed i po... Cool

Komentarze  

 
0 #5 minecraft 2014-08-16 14:50
Your method of describing all in this paragraph is truly good, every one be able to without difficulty be aware of it, Thanks a lot.
Cytować
 
 
0 #4 Jarosław 2014-07-08 16:43
Obawiam się o ten krem, czy to co w nowym opakowaniu, jest tym samym kremem GOLD Renovation..... ..
Cytować
 
 
0 #3 Jagoda 2013-09-02 14:39
..tak dobrego kremu do tej pory nie spotkałam a w wieku średnim ;-) ma się już sporo prób za sobą POLECAM !!!!!!! :-)
Cytować
 
 
+2 #2 PUPILKA 2012-11-07 16:42
Witam!
Chciałam się podzielić informacją o kremie GOLD RENOVATION.
Razem z moją przyjaciółką stosujemy go od miesiąca na skórę szyi i twarzy. Moja skóra dotąd wiotka i z przebarwieniami zmieniła się jakbym miała znowu 25 lat.
A "worki" pod powiekami wyraźnie się zmniejszyły. Mam pytanie: słyszałam że ma być balsam do włosów z serii GOLD czy można się dowiedzieć , co to i kiedy będzie?
Cytować
 
 
+2 #1 Jarosław 2012-11-07 16:32
Na ostatnim spotkaniu pokazywałem na własnym przykładzie jak skuteczny jest GOLD renovation w przypadku tzw. plam wątrobowych. Stosowałem go przez 6 tygodni na lewej dłoni. Obecni na spotkaniu na własne oczy zobaczyli różnicę, na lewej dłoni nie było plam. Od dzisiaj smaruję obie dłonie. W ogóle kwestia przebarwień skórnych jest do ugryzienia. Nasz krem doprowadza do homeostazy skóry a za tym idą wizualne efekty. Dobra rada: warto skórę przed aplikacją kremu dokładnie umyć i wyczyścić skórę oraz dobrze rozgrzać!!!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież